DALU TABLE
| Naziv proizvoda: | DALU TABLE |
| Brend | Artemide |
| Dizajn | Vico Magistretti |
| Boja | Bela, crna |
| Materijal | Polikarbonat |
| Grlo | E14 |
| IP | 20 |
| Snaga | 1x30W halo ili 1x4W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K ili 4000K |
| Mesto primene | Stona |
| Dimenzija svetiljke | 260×184 |