VIGO READING FLOOR
| Naziv proizvoda: | VIGO READING FLOOR |
| Brend | Artemide |
| Dizajn | David Chipperfield |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminijum, borosilikatno staklo, čelik |
| Grlo | GU10 |
| Snaga | max 1×6,8W |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K ili 4000K |
| Mesto primene | Podna |
| Dimenzija svetiljke | 270x180x270 |