FIAMMA READING FLOOR
| Naziv proizvoda: | Fiamma Readnig floor |
| Brend | Artemide |
| Dizajn | Wilmotte & Industries |
| Boja | Crna, siva |
| Materijal | Polikarbonar, aluminijum, čelik |
| Grlo | GU10 |
| Lumen | 332lm |
| CRI | 80 |
| Snaga | 8W |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K |
| Mesto primene | Podna |
| Dimenzija svetiljke | 1270x2260x1340x220x220 |