2097/50 SUSPENSION
| Naziv proizvoda: | 2097/50 SUSPENSION |
| Brend | Flos |
| Dizajn | Gino Sarfatti |
| Boja | Hromirana, mesing |
| Materijal | Čelik |
| Grlo | E14 |
| Snaga | 50×2.7W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K ili 4000K |
| Mesto primene | Viseća |
| Dimenzija svetiljke | 880×1000 maximana visina 2800 |