ALTROVE TW WALL/CEILING FLUID LIGHT
| Naziv proizvoda: | ALTROVE TW WALL/CEILING FLUID LIGHT |
| Brend | Artemide |
| Dizajn | Carlotta de Bevilacqua |
| Boja | Siva |
| Materijal | Metakrialt, aluminijum |
| Grlo | G5 |
| IP | 20 |
| Snaga | 2x39W fluo |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 6500K ili 3000K |
| Mesto primene | Zidna ili plafonska |
| Dimenzija svetiljke | 1000×1000 |