ARIETTTE 1/2/3
| Naziv proizvoda: | ARIETTTE 1/2/3 |
| Brend | Flos |
| Dizajn | Tobia Scarpa |
| Boja | Tekstil, sivo bele boje |
| Materijal | Tekstil |
| Grlo | E27 |
| Snaga | 4x46W halo ili 4x8W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K ili 4000K |
| Mesto primene | Plafonska |
| Dimenzija svetiljke | 800/1000/1300×800/1000/1300 |