CHOOSE SUSPENSION
| Naziv proizvoda: | CHOOSE SUSPENSION |
| Brend | Artemide |
| Dizajn | Matteo Thun |
| Boja | Pergamentna |
| Materijal | Polikarbonat, pergamentni papir |
| Grlo | E27 |
| IP | 20 |
| Snaga | 1x77W halo ili 1x10W LED (standard) 3x77W halo ili 3x10W LED (mega) |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K ili 4000K |
| Mesto primene | Viseća |
| Dimenzija svetiljke | fi.358×225 – maximalna visina 2000 (standard) fi.550×370 – maximalna visina 2000 (mega) |