CLESSIDRA
| Naziv proizvoda: | CLESSIDRA |
| Brend | Flos |
| Dizajn | Antonio Citterio |
| Boja | Bela, hromirana, siva, tamno braon |
| Materijal | Aluminijum, PMMA |
| Lumen | 812lm |
| IP | 20 |
| CRI | 80 |
| Snaga | 1x10W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K |
| Mesto primene | Zidna |
| Dimenzija svetiljke | 242×76 |