COPYCAT
| Naziv proizvoda: | COPYCAT |
| Brend | Flos |
| Dizajn | Micheal Anastassiades |
| Boja | Bela sa crnom, hromiranom, zlatnom ili bakarnom kuglom |
| Materijal | Duvano staklo, aluminijum |
| Lumen | 1380lm |
| IP | 20 |
| CRI | 83 |
| Snaga | 1x16W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 2700K |
| Mesto primene | Stona |
| Dimenzija svetiljke | fi.300×298.5×98 |