COSMIC LEAF FLOOR
| Naziv proizvoda: | COSMIC LEAF FLOOR |
| Brend | Artemide |
| Dizajn | Ross Lovegrove |
| Boja | Transparentni difuzor, siva osnova |
| Materijal | Metakrilat, čelik |
| Grlo | G53 |
| IP | 20 |
| Snaga | 1x100W halo ili 1×8.5W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K ili 4000K |
| Mesto primene | Podna |
| Dimenzija svetiljke | 380x1920x222 |