DISCOVERY WALL/CEILING
| Naziv proizvoda: | DISCOVERY WALL/CEILING |
| Brend | Artemide |
| Dizajn | Ernesto Gismondi |
| Boja | Transparentni difuzor sa sivom osnovom |
| Materijal | Tehnopolimer, aluminijum |
| Lumen | 2888lm |
| IP | 20 |
| CRI | 90 |
| Snaga | 1x46W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K |
| Mesto primene | Zidna ili plafonska |
| Dimenzija svetiljke | fi.720x739x80 |