EMPIRICO SUSPENSION
| Naziv proizvoda: | EMPIRICO SUSPENSION |
| Brend | Artemide |
| Dizajn | Karim Rashid |
| Boja | Bela |
| Materijal | Tehnopolimer, aluminijum |
| Grlo | G5 |
| IP | 20 |
| Snaga | 2x35W fluo |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K ili 4000K |
| Mesto primene | Viseća |
| Dimenzija svetiljke | 1535×370 maximalna visina 2000 |