IC C/W
| Naziv proizvoda: | IC C/W |
| Brend | Flos |
| Dizajn | Micheal Anastassiades |
| Boja | Hromirani, crni, mesing |
| Materijal | Duvano staklo, čelik, mesing |
| Grlo | E14 (C/W1) E27 (C/W2) |
| Snaga | 1x60W halo ili 1x8W LED (C/W1) 1x205W halo ili 1x13W LED (C/W2) |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K ili 4000K |
| Mesto primene | Zidna ili plafonska |
| Dimenzija svetiljke | fi.200x216x110 (C/W1) fi.300x316x110 (C/W2) |