INVERO SUSPENSION
| Naziv proizvoda: | INVERO SUSPENSION |
| Brend | Artemide |
| Dizajn | Carlotta de Bevilacqua |
| Boja | Staklo sa strukturom, plavi ili beli difuzor |
| Materijal | Staklo, aluminijum, metakrilat |
| Lumen | 2472lm (standard) 1946lm (214) |
| IP | 20 |
| CRI | 90 |
| Snaga | 1x44W LED (standard) 1x29W LED (214) |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K |
| Mesto primene | Viseća |
| Dimenzija svetiljke | fi.361×359 – maximalna visina 2000 (standard) fi.230×250 – maximalna visina 2000 (214) |