KTRIBE W
| Naziv proizvoda: | KTRIBE W |
| Brend | Flos |
| Dizajn | Philippe Starck |
| Boja | Transparentna, srebrna, bronzana, fumee |
| Materijal | Polikarbonat, PMMA |
| Grlo | E27 |
| Snaga | 1x70W halo ili 1x21W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K ili 4000K |
| Mesto primene | Zidna |
| Dimenzija svetiljke | fi.240x187x420 |