LS-101079-B
| Naziv proizvoda: | LS-101079-B |
| Brend | LS Design technical |
| Dizajn | |
| Boja | Antracit |
| Materijal | Aluminijum IP54 |
| Izvor svetlosti | E27 |
| Snaga | 60W Max |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K |
| Mesto primene | Zidna |
| Dimenzija svetiljke | 240mm x 145mm x 70mm |