LS-102022-AN
| Naziv proizvoda: | LS-102022-AN |
| Brend | LS Design technical |
| Dizajn | |
| Boja | Antracit |
| Materijal | Plastika, IP65 |
| Izvor svetlosti | SMD LED |
| Snaga | 1.5W 60lm |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K |
| Mesto primene | Zidna |
| Dimenzija svetiljke | 125mm x 125mm x 27mm |