LS-104137-W
| Naziv proizvoda: | LS-104137-W |
| Brend | LS Design technical |
| Dizajn | |
| Boja | Bela |
| Materijal | Aluminijum, IP20 |
| Izvor svetlosti | LED |
| Snaga | 1x30W Max |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K/4000K |
| Mesto primene | Plafonska |
| Dimenzija svetiljke | fi.150mmx130mm |