LS-104149-W
| Naziv proizvoda: | LS-104149-W |
| Brend | LS Design technical |
| Dizajn | |
| Boja | Bela |
| Materijal | Aluminijum, Plastika, IP65 |
| Izvor svetlosti | LED |
| Snaga | 15W 1350lm CRI>90 |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K |
| Mesto primene | Ugradna |
| Dimenzija svetiljke | fi.120mm |