LS-7910RAL2-B
| Naziv proizvoda: | LS-7910RAL-B |
| Brend | LS Design technical |
| Dizajn | |
| Boja | Aluminijum |
| Materijal | Aluminijum, IP20 |
| Izvor svetlosti | LED |
| Snaga | 300W |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K |
| Mesto primene | Plafon |
| Dimenzija svetiljke | 15500mm x 67mm x 35mm |