LUMINATOR
| Naziv proizvoda: | LUMINATOR |
| Brend | Flos |
| Dizajn | Achille and Pier Giacomo Castiglioni |
| Boja | Antracit siva |
| Materijal | Metal |
| Grlo | E27 |
| Snaga | 1x8W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K ili 4000K |
| Mesto primene | Podna |
| Dimenzija svetiljke | fi.58x1890x600 |