MERCURY MINI SUSPENSION
| Naziv proizvoda: | MERCURY MINI SUSPENSION |
| Brend | Artemide |
| Dizajn | Ross Lovegrove |
| Boja | Hromirana |
| Materijal | Aluminijum, ABS, čelik |
| Grlo | R7s |
| IP | 20 |
| Snaga | 1x160W halo ili 1x11W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K ili 4000K |
| Mesto primene | Viseća |
| Dimenzija svetiljke | fi.700×562 – maximalna visina 2000 |