METEORITE 15 MINI LED CEILING
| Naziv proizvoda: | METEORITE 15 MINI LED CEILING |
| Brend | Artemide |
| Dizajn | Pio & Tito Toso |
| Boja | Bela |
| Materijal | Duvano staklo, tehnopolimer |
| Lumen | 285lm |
| IP | 20 |
| CRI | 90 |
| Snaga | 1x8W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K |
| Mesto primene | Plafonska |
| Dimenzija svetiljke | fi.150x138x65 |