METEORITE 15 TABLE STEM
| Naziv proizvoda: | METEORITE 15 TABLE STEM |
| Brend | Artemide |
| Dizajn | Pio e Tito Toso |
| Boja | Beli difuzor, aluminijumska osnova |
| Materijal | Duvano staklo, tehnipolimer, čelik |
| Grlo | G9 |
| IP | 20 |
| Snaga | 1x48W halo ili 1×2.3W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K ili 4000K |
| Mesto primene | Stona |
| Dimenzija svetiljke | 150x320x120 |