METEORITE 15,35,48 CEILING
| Naziv proizvoda: | METEORITE 15,35,48 CEILING |
| Brend | Artemide |
| Dizajn | Pio & Tito Toso |
| Boja | Bela |
| Materijal | Duvano staklo, tehnopolimer |
| Grlo | G9 (15) E27 (35,48) |
| IP | 20 |
| Snaga | 1x48W halo ili 1x23W LED (15) 1x150W halo ili 1x8W LED (35,48) |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K ili 4000K |
| Mesto primene | Plafonska |
| Dimenzija svetiljke | fi.150x138x65 (15) fi.350x307x120 (35) fi.480x430x140 (48) |