MINI KELVIN LED
| Naziv proizvoda: | MINI KELVIN LED |
| Brend | Flos |
| Dizajn | Anttonio Citterio |
| Boja | Bela, crna, titanium, hromirana |
| Materijal | Aluminijum |
| Lumen | 216lm |
| IP | 20 |
| CRI | 80 |
| Snaga | 1x4W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K |
| Mesto primene | Stona |
| Dimenzija svetiljke | 300x120x60 |