Mir
| Brand | Masiero |
| Model | Mir S3, S2, PL6, A1, TL2, STL3 |
| Materijal | Chromed plated metal frame, triplex blown glass sphere, transparent crystal balls |
| Grlo | E14 |
| Snaga | 60W max |
| Napajanje | 230V |
| Mesto primene | Viseca, Plafonska, Zidna, Podna, Stona |
| Dimenzija svetiljke | 30x45cm, 25x30cm, 25x45cm, 22x30x15c, 45x30cm, 185x45cm |




