NOTO SUSPENSION
| Naziv proizvoda: | NOTO SUSPENSION |
| Brend | Artemide |
| Dizajn | Michele De Lucchi |
| Boja | Bela |
| Materijal | Duvano staklo, čelik |
| Grlo | G5 |
| IP | 20 |
| Snaga | 2x80W fluo |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K ili 4000K |
| Mesto primene | Viseća |
| Dimenzija svetiljke | 1730×860 |