NULL VECTOR ALFA, BETA SUSPENSION
| Naziv proizvoda: | NULL VECTOR ALFA, BETA SUSPENSION |
| Brend | Artemide |
| Dizajn | Carlotta de Bevilacqua, Laura Pessoni |
| Boja | Crvena, bela, plava, siva |
| Materijal | Auminijum, metakrilat |
| Grlo | E14 |
| IP | 20 |
| Snaga | 1x6W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K ili 4000K |
| Mesto primene | Viseća |
| Dimenzija svetiljke | 137×300 – maximalna visina 1145 (alfa) 137×150 – maximalna visina 2000 (beta) |