NUR LED CEILING
| Naziv proizvoda: | NUR LED CEILING |
| Brend | Artemide |
| Dizajn | Ernesto Gismondi |
| Boja | Siva, crna, bela |
| Materijal | Aluminijum, polikarbonat |
| Lumen | 2457lm (standard) 2457lm (gloss) 4556lm (1618) 1501lm (mini) 1501lm (mini gloss) |
| IP | 20 |
| Snaga | 1x45W LED (standard) 1x45W LED (gloss) 1x95W LED (1618) 1x30W LED (mini) 1x30W LED (mini gloss) |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K |
| Mesto primene | Viseća |
| Dimenzija svetiljke | fi.550×430 – maximalna visina 2200 (standard) fi.550×430 – maximalna visina 2200 (gloss) fi.900×700 – maximalna visina 2600 (1618) fi.360×280 – maximalna visina 2000 (mini) fi.360×280 – maximalna visina 2000 (mini gloss) |