PIANI (small, big)
| Naziv proizvoda: | PIANI (small, big) |
| Brend | Flos |
| Dizajn | R. & E. Bouroullec |
| Boja | Bela, crna, zelena, crvena, drvena, kamena |
| Materijal | ABS, aluminijum, PMMA (small) Američki hrast, kamen, metakrilat (big) |
| Lumen | 336lm (small) 420lm (big) |
| IP | 20 |
| CRI | 90 |
| Snaga | 1x5W LED (small) 1x6W LED (big) |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 2700K |
| Mesto primene | Stona |
| Dimenzija svetiljke | 264×200 (small) 377×283 (big) |