PIRCE LED CEILING
| Naziv proizvoda: | PIRCE LED CEILING |
| Brend | Artemide |
| Dizajn | Giuseppe Maurizio Scutella |
| Boja | Bela |
| Materijal | Aluminijum |
| Lumen | 3313lm, 3097lm |
| IP | 20 |
| CRI | 90 |
| Snaga | 1x44W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 2700K ili 3000K |
| Mesto primene | Plafonska |
| Dimenzija svetiljke | 970×440 |