STABLIGHT A,B,C,3, SMART SUSPENSION
| Naziv proizvoda: | STABLIGHT A,B,C,3, SMART SUSPENSION |
| Brend | Artemide |
| Dizajn | Arik Levy |
| Boja | Plava, zelena, braon sa crnom osnovom |
| Materijal | Duvano staklo, aluminijum |
| Grlo | GU10 |
| Snaga | 1×6.3W 36 stepeni PAR LED (A, B, C) 3×6.3W 36 stepeni PAR LED (3, Smart) |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K ili 4000K |
| Mesto primene | Viseća |
| Dimenzija svetiljke | fi.135×130 – maximalna visina 2000 (A) fi.100×270 – maximalna visina 2000 (B) fi.210×170 – maximalna visina 2000 (C) 730×385 (3) 690×365 (smart) |