STRING LIGHT KEGELKOPF – CONE HEAD
| Naziv proizvoda: | STRING LIGHT KEGELKOPF – CONE HEAD |
| Brend | Flos |
| Dizajn | Michael Anastassiades |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminijum, polikarbonat |
| Lumen | 1980lm |
| IP | 20 |
| CRI | 93 |
| Snaga | 1x26W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 2700K |
| Mesto primene | Viseća |
| Dimenzija svetiljke | fi.190×160 |