SUPERLOON
| Naziv proizvoda: | SUPERLOON |
| Brend | Flos |
| Dizajn | Jasper Morrison |
| Boja | Crna, bela, hromirana |
| Materijal | Aluminijum, PMMA |
| Lumen | 4000lm |
| IP | 20 |
| CRI | 80 |
| Snaga | 1x45W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 2200-2800K |
| Mesto primene | Podna |
| Dimenzija svetiljke | 1972×723 fi.754 |