TACCIA
| Naziv proizvoda: | TACCIA |
| Brend | Flos |
| Dizajn | Achille and Pier Giacomo Castiglioni |
| Boja | Srebrna, bronzana i crna |
| Materijal | Staklo, aluminijum |
| Lumen | 2068lm |
| IP | 20 |
| CRI | 93 |
| Snaga | 1x28W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 2700K |
| Mesto primene | Stona |
| Dimenzija svetiljke | fi.495x645x190 |