TARAXACUM 88 C/W
| Naziv proizvoda: | TARAXACUM 88 C/W |
| Brend | Flos |
| Dizajn | Achille and Pier Giacomo Castiglioni |
| Boja | Bela |
| Materijal | Aluminijum |
| Grlo | E27 |
| Snaga | 15x28W halo ili 15x3W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K ili 4000K |
| Mesto primene | Zidna |
| Dimenzija svetiljke | 610×310 |