TARAXACUM 88 S1, S2
| Naziv proizvoda: | TARAXACUM 88 S1, S2 |
| Brend | Flos |
| Dizajn | Achille and Pier Giacomo Castiglioni |
| Boja | Bela |
| Materijal | Aluminijum |
| Grlo | E27 |
| Snaga | 60x28W halo ili 60x3W LED (S1) 120x28W halo ili 120x3W LED (S2) |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K ili 4000K |
| Mesto primene | Viseća |
| Dimenzija svetiljke | fi.800 – maximalna visina 5500 (S1) fi.1050 – maximalna visina 6000 |