TOIO
| Naziv proizvoda: | TOIO |
| Brend | Flos |
| Dizajn | Achille and Pier Giacomo Castiglioni |
| Boja | Bela, crna, crvena |
| Materijal | Čelik |
| Grlo | PAR 56 MFL |
| Snaga | 1x300W |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K ili 4000K |
| Mesto primene | Podna |
| Dimenzija svetiljke | 170×1580/1950×210 |