TOLOMEO MEGA LED WALL
| Naziv proizvoda: | TOLOMEO MEGA LED WALL |
| Brend | Artemide |
| Dizajn | Michele De Lucchi, Giancarlo Fassina |
| Boja | Pergamentni abažur, hromirana osnova |
| Materijal | Svileni ili pergamentni difuzor, aluminijum |
| Lumen | 1999lm, 2002lm, 2016lm, 1894lm, 1912lm, 1914lm, 1690lm, 1681lm, 1693lm |
| IP | 20 |
| CRI | 80 |
| Snaga | 1x30W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K |
| Mesto primene | Zidna |
| Dimenzija svetiljke | 970/1000/1020×1100 |