TOLOMEO PINZA LED WALL
| Naziv proizvoda: | TOLOMEO PINZA LED WALL |
| Brend | Artemide |
| Dizajn | Michele De Lucchi, Giancarlo Fassina |
| Boja | Siva |
| Materijal | Aluminijum |
| Lumen | 480lm (standard) 365lm (micro) |
| IP | 20 |
| CRI | 80 |
| Snaga | 1x10W LED (standard) 1x8W LED (micro) |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K |
| Mesto primene | Zidna |
| Dimenzija svetiljke | 180×230 (standard) 160×200 (micro) |