WAN C/W
| Naziv proizvoda: | WAN C/W |
| Brend | Flos |
| Dizajn | Johanna Grawunder |
| Boja | Hromirana, bela, zelena, crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Grlo | G9 |
| Snaga | 1x33W halo ili 1×2.3W LED |
| Napajanje | 220-240V |
| Temperatura svetla | 3000K ili 4000K |
| Mesto primene | Plafonska |
| Dimenzija svetiljke | fi.115×89 |